Medarbetare

Christer Dahlin
VD / Rådgivare företags-, liv- och pensionsförsäkring
Tel: 021-13 76 40
christer.dahlin@lansforsakringar.se

Marie Dahlin
Försäljningschef /
Rådgivare företagsförsäkring
Tel: 08-420 034 44
marie.dahlin@lansforsakringar.se

Nina Olsson
Affärsstöd företags-, liv- och pensionsförsäkring
Tel: 021-13 76 44
nina.olsson@lfbergslagen.se

Ulrika Svensson
Rådgivare företagsförsäkring
Tel: 021-13 76 41
ulrika.svensson@lfbergslagen.se

Sofia Myrman
Rådgivare liv- och pensionsförsäkring
Tel: 021-13 76 46
sofia.myhrman@lfbergslagen.se

Andreas Östlund
Rådgivare liv- och pensionsförsäkring
Tel: 08-420 034 44
andreas.ostlund@lansforsakringar.se

Fredrik Sandgren
Rådgivare liv- och pensionsförsäkring
Tel: 08-420 034 44
fredrik.sandgren@lansforsakringar.se

Johan Carlsson
Rådgivare liv- och pensionsförsäkring
Tel: 08-420 034 44
johan.g.carlsson@lansforsakringar.se

Besöksadress:

Stora Torget 6
722 15 Västerås
Vxl: 021 – 19 01 50

Enhagsslingan 6
187 40 Täby
Vxl: 08 – 420 034 44

Skicka ett meddelande

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt